Diagnostika čaker

Diagnostika čaker je série 7 čtení, která zahrnuje čtení všech sedmi čaker a úvodní čtení mužské a ženské polarity. Intenzivní sled čtení vede k zmapování vašeho energetického systému, základních motivů a jejich souvislostí s aktuálním děním ve vašem životě.

U čtení se zaměřuji na stav jednotlivých čaker a jejich vztahy. Úvodní čtení mužské a ženské polarity nám umožní zahlédnout zdrojové kvality a vztah vaší vnitřní ženy a vnitřního muže tvořící dynamiku, kterou se vyznačují všechny čakry. Se čtením čaker začneme u první – kořenové čakry a postupně budeme stoupat k vyšším čakrám. Poslední čtení spojuje třetí oko a korunní čakru a umožní vám vnitřní vhled do vlastního energetického systému, své momentální situace a předestření si témat k další práci.

„Výsledkem“ tohoto procesu může být, že si ujasníte, jaká máte v životě témata a jak spolu souvisí, že se lépe zorientujete ve vašich zdrojích a potřebách, nebo že se pouze ujistíte v tom, co už víte a umožní vám to s plnou důvěrou se odevzdat vaši intuici. Z mé zkušenosti však tento proces může být velmi intenzivní a transformační, jelikož energetický systém člověka zcela přirozeně využívá bezpečného prostředí při čtení k přenastavení a krokům, které ho uvádějí do lepší energetické rovnováhy. Intenzivní sled čtení také vede k tomu, že se naučíte snadněji spojovat se svými vnitřními prožitky a obrazy sami.

Pokud chcete projít diagnostikou čaker, je třeba, abychom byli schopni naplánovat jedno čtení týdně, aby časový odstup mezi jednotlivými čteními stále umožnil udržet kontinuitu témat.

Podívejte se jak čtení probíhá a kolik stojí
Ozvěte se a domluvte si se mnou setkání.