Čtení energie

Čtení energie si můžete představit jako čtení knihy. Pouze vyměníte písmo na papíře za energický zápis, kterým se vyznačuje vše živé. Moje knižní čtenářská vášeň mě přivedla nakonec ke čtení „u zdroje“ – čtení lidí, míst v přírodě a krajině, ke čtení míst k bydlení nebo čehokoliv, co přitáhne mojí pozornost.

Hlavním nástrojem pro čtení je naslouchající a přijímající kvalita srdce. Třetí oko – vnitřní zrak mi pak umožňuje vnášet do čtení více jasnosti, vnitřních souvislostí a uvědomění. Nejčastěji čtu ve vizuálních obrazech a příbězích, které mohou doprovázet senzuální kvality, pocity, vůně, zvuky či slova. Život chce, abychom mu rozuměli a proto se konkrétní čtení vždy přizpůsobuje jazyku nejpřístupnějšímu pro daného klienta.

???????????????????
Čtení v nádherné zahradě OSHO Shangri La

Ke čtení existují různé mapy a postupy a někteří lidé načítají energii intuitivně. Já jsem se čtení energie učila v rámci tréninku OSHO Energy Counseling s Ma Prem Sugandho a také v rámci dalších výcviků a seminářů v oblasti osobního rozvoje, které mi umožnily zjemnit vnímání, projasnit vědomí a otevřít srdce, což mi tuto práci teprve zpřístupnilo. K orientaci využívám anatomii 7-čakrového systému, pocházející z Indie a popsané před 4000 lety. Tento systém je podle mě kompatibilní se západní psychologií i našim běžným rozuměním.

Čtení energie pomáhá při řešení obtížných vztahových, pracovních, či životních situací. Účinně podporuje změnu opakujících se nebo dlouhodobých vzorců chování zakotvených hlouběji v našem energetickém systému, v rodinné linii, minulých životech či v kolektivním nevědomí. Čtení energie přináší hlubší porozumění a vhled do našich návyků, zranění a podmínění, skutečným momentem změny je pak jejich láskyplné přijetí. Uvědomění a přijímání jsou dva kroky, které nám otevírají možnost posunout se dále, dostat se do rovnováhy či využívat naplno dary, které jsme do života dostali.

Čtení energie mi umožnilo lépe porozumět tomu, kdo jsem, jaké mám talenty, co potřebuji a co chci v životě dělat. Více se díky němu spoléhám na neintelektuální stránky života a učím se věnovat jim patřičnou pozornost. Vede mě do většího souladu s širším proudem života.

Proto bych ráda čtení nabídla také vám. Přečtěte si, co nabízím.