Reference

Gil Gadot
Hovoří se, že správná diagnóza je 80% úspěchu…
Bojoval jsem s mojí nadváhou mnoho let, zkoušel jsem různé trendy diety a metody. Když jsem dostal doporučení, abych zkusil čtení energie přes skype, abych porozuměl mému problému, byl jsem skeptický, ale rozhodl jsem se dát tomu šanci.
Čtení s nadanou Yasmin bylo fascinující. Vzalo mě zpátky do dětství, kde jsem našel skutečný zdroj mého „hladu“. Byl to skutečný „aha“ moment.
Zhubl jsem 5 kg za méně než 3 týdny po čtení a neplánuji je nabrat zpátky.
Některé věci v životě nelze vysvětlit, je potřeba je zažít…

Radek Hanuš
Čtení s Yasmin mi pomohlo získat jiný pohled na moje dlouhodobé zdravotní potíže. Uklidnil jsem se, uvědomil si, že jsem hledal řešení špatně. Vydal jsem se jiným směrem a řešení, lidé a podpora se začaly objevovat. Můžu doporučit.

Martin Novák
Vnímám čtení čaker jako dobrodružnou cestu k poznání stavu vlastního energetického systému a procesů probíhajících v něm. Bylo vzrušující vidět, jak si před vnitřním zrakem maluji obrazy, které Yasmin popisuje a zkoumám, jaké emoce i asociace vyvolávají a jak moc se s nimi dokážu ztotožnit. Je fascinující, jak je možné tímto způsobem uvést důvěrně známe pocity do kontextu a objevit jejich zdroj. Na základě tohoto procesu teď pracuji na vytvoření prostoru pro harmonické soužití vnitřního muže a vnitřní ženy.

Ivana Maňasová
Čtení čaker je pro mě zajímavým a důvěryhodným způsobem poznávání sebe sama a velkou pomocí s mými aktuálními problémy. Dozvídám se při něm o některých svých aspektech, o kterých jsem nevěděla, ale také o jejich vzájemném propojení či podmínění a mnohdy překvapivých souvislostech. Je to vždycky trochu dobrodružství. Obrazy, které Yasmin vidí, ve mně někdy vyvolávají pocity, díky nimž se uvolňují staré bloky, emoce, schémata… Ukazují se (a přímo při čtení se i dějí) řešení, která se nedají „vymyslet“. Po čtení vnímám úlevu, někdy překvapení, ale vždycky je to o radosti a prožitku své jedinečnosti bytí – o tom, co mě tvoří, jaká opravdu jsem, ne o hledání chyb a přemýšlení, co s nimi.